Kočkování

slepice snáší vejce bez skořápky


Domů

Podobné téma:
slepice snáší vejce bez skořápky
salát se ztraceným vejcem
dekorace z ořechové skořápky
skořápky z vlašských ořechů
Externí:
celerová pomazánka s vejcem
aukro kurník pro slepice
slepice brahmanky
bramborový salát s celerem a v..
kulajda se zastřeným vejcem vi..
jak postavit kurník pro slepic..
Stavba kurníku pro slepice
nosné slepice leghornky
Čočka s vejcem
syrové vejce v těhotenství
kovové hračky na klíček slepice
nosné slepice leghornky
hnízdo pro slepice
husí vejce prodej
hatchimals vejce trpytiva peng..
houskove knedlíky v domaci pek..
snáškové hnízdo pro slepice dř..
kalíšek na vejce
zděný kurník pro slepice svépo..
čočkový salát se ztraceným vej..

S-Rank: 2/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0,13
Čtvrtletní denní průměr: 0,2

Nejnavštěvovanější:
brno sex bez pasáka
stavba kurníku nákres
recepty do Go Chef
schéma zapojení indukční varné desky ..
propustka k lékaři zákoník práce 2018
Interlov výkup zvěřiny
parusan šampon na vlasy dr.max
citrony jak uchovat
yutoob videa prani pro novomanzely
alohatube
opich páteře pod ct
ozonová terapie meziobratlové ploténky
sazenice brusinek
valašské klobouky smuteční oznámení
ovi nebo ovy
charlotte marie štiková instagram
Bolest chodidel zespodu
Imikimi v češtině rámečky na Fotky
výroba vánočních skřítků - nápadník
okál montované domy nezvěstice
Zábrana proti průvanu
zbytkový cukr vé kvasu
Karta dne
lázně na křížek pohybové ústrojí

Pro inspiraci:
BlockStory
Simpson triko
perfecto compuesto
Chodov obchody
vyčistit a zrychlit počítač
káva s příchutí
éra portál internetové bankovnictví
Valtické Podzemí
potraviny s obsahem vitamínu c
pod petřínem
Nezbytné maličkosti
bananova rolada split bez mouky
dětský pokojíček pro kluky školáky
postup při zrcadlení obrazovky na tv
lékárna dr. max kaufland karlovy vary
recept na polévku z bílých fazolí
poradatel festival bezdez
španělský ptáček podle pohlreicha
změřit rychlost internetu od upc

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Jak chovat slepice: rady pro začátečníky - diskuze …
Některá slepice snáší dlouhodobě vejce téměř bez skořápky, nevíme proč. Další nám uhynula -měla červený zadek-čím to prosím je.? Děkuji za raduNěkterá slepice snáší dlouhodobě vejce téměř bez skořápky, nevíme proč. Další nám uhynula -měla červený zadek-čím to prosím je.? Děkuji za radu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ireceptar.cz/diskuze/zvirata/ptaci/slepice-a-my

Chcete kvalitní a levná vajíčka? Pořiďte si zjara …
Většina slepic snese zhruba jedno vejce za dva dny. Víte-li dopředu, kolik vajec chcete týdně od slepiček vybrat, vynásobte si jejich počet dvěma a tolik slepic pořiďte. Přes zimu ovšem slepice snáší vajec méně.Většina slepic snese zhruba jedno vejce za dva dny. Víte-li dopředu, kolik vajec chcete týdně od slepiček vybrat, vynásobte si jejich počet dvěma a tolik slepic pořiďte. Přes zimu ovšem slepice snáší vajec méně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hobby.instory.cz/1933-chcete-kvalitni-a-levna ..

Vejce bez skorapky | Drůbež | Diskuze - ChovZvířat.cz
Slepice snáší vejce s měkkou skořápkou nebo bez skořápky pouze v bláně zpravidla proto, protože mají v krmné dávce nedostatek minerálních látek, obzvláště vápníku. Proto přidejte do míchanice převařené sušené drcené skořápky.Slepice snáší vejce s měkkou skořápkou nebo bez skořápky pouze v bláně zpravidla proto, protože mají v krmné dávce nedostatek minerálních látek, obzvláště vápníku. Proto přidejte do míchanice převařené sušené drcené skořápky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chovzvirat.cz/diskuze/tema/4348-vejce-bez-sko ..

Zbarvení vajec | Slepice
Vejce se liší nejen svou velikostí, ale také barvou skořápky, která se pohybuje od zářivě bílé až po tmavě hnědou včetně všech odstínů béžové, hnědé, načervenalé, s tmavšími tečkami nebo bez nich.Vejce se liší nejen svou velikostí, ale také barvou skořápky, která se pohybuje od zářivě bílé až po tmavě hnědou včetně všech odstínů béžové, hnědé, načervenalé, s tmavšími tečkami nebo bez nich.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slepice.info/vejce/zbarveni-vajec

FAQ :: ZENA prodej drůbeže Jezernice
Při chovu slepic můžete zjistit, že vám záhadně mizejí vejce případně přistihnete viníka hned při činu. Někdy totiž může dojít k situaci, kdy slepice klovají a požírají snesená vejce.Při chovu slepic můžete zjistit, že vám záhadně mizejí vejce případně přistihnete viníka hned při činu. Někdy totiž může dojít k situaci, kdy slepice klovají a požírají snesená vejce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

drubez-jezernice.cz/rady-a-informace/faq-

O slepicích :: Slepice v nouzi
Počet vajec, které slepice za život snese je dán počtem jejích vaječných buněk, který zůstává od narození slepice fixní. Výkonné nosnice tuto zásobu spotřebují během několika let, méně výkonné nosnice můžou snést vejce i ve velmi vysokém ...Počet vajec, které slepice za život snese je dán počtem jejích vaječných buněk, který zůstává od narození slepice fixní. Výkonné nosnice tuto zásobu spotřebují během několika let, méně výkonné nosnice můžou snést vejce i ve velmi vysokém ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slepicevnouzi.cz/o-slepicich

Jak chovat slepice: rady pro začátečníky - Ptáci
Skořápky mi shromažďují i přátelé,kteří kupují vejce velkochovů.Obávám se zavlečení přenosných chorob.Proto skořápky přepékám v troubě-po pečení-v papírovém pytlíku.Tím je sterilizuji a jsou takto pro slepice využitelnější.Skořápky mi shromažďují i přátelé,kteří kupují vejce velkochovů.Obávám se zavlečení přenosných chorob.Proto skořápky přepékám v troubě-po pečení-v papírovém pytlíku.Tím je sterilizuji a jsou takto pro slepice využitelnější.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ireceptar.cz/zvirata/ptaci/jak-chovat-slepice ..

Slepice skořápky
U běžných plemen odpovídá barva skořápky barvě ušnic. Slepice s bílými ušnicemi snášejí vejce bílá, slepice s červenými ušnicemi hnědá vejce. Skořápka získává svou barvu ve vejcovodu, jde o poslední fázi tvorby vejce.U běžných plemen odpovídá barva skořápky barvě ušnic. Slepice s bílými ušnicemi snášejí vejce bílá, slepice s červenými ušnicemi hnědá vejce. Skořápka získává svou barvu ve vejcovodu, jde o poslední fázi tvorby vejce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poradte.cz/zvirata/8448-slepice-skorapky.html

Co prozradí o vajíčku barva skořápky - Deník.cz
O Velikonocích je největší zájem o bílá vejce. Víte ale, že slepice mohou snášet i vejce modré či zelené barvy?O Velikonocích je největší zájem o bílá vejce. Víte ale, že slepice mohou snášet i vejce modré či zelené barvy?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/special/special_barva_skorapky200803 ..

Kdy začínají slepice snášet? | Slepičář.cz
Slepice mohou začít svou snášku dříve i díky dobře promyšlenému složení stravy, kterou jim budete poskytovat. Netlačte ale na pilu. Předčasné snášení slepicím nesvědčí, projevuje se na jejich zdraví a vejce nedosahují patřičné velikosti.Slepice mohou začít svou snášku dříve i díky dobře promyšlenému složení stravy, kterou jim budete poskytovat. Netlačte ale na pilu. Předčasné snášení slepicím nesvědčí, projevuje se na jejich zdraví a vejce nedosahují patřičné velikosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slepicar.cz/blog/42-kdy-zacinaji-slepice-snas ..


Slepice snáší vejce bez skořápky - Rodicka.cz
Dnes si představíme několik nejčastějších potíží, které vás mohou potkat, když si pořídíte tzv. nosnice. Podíváme se, co dělat, když slepiceDnes si představíme několik nejčastějších potíží, které vás mohou potkat, když si pořídíte tzv. nosnice. Podíváme se, co dělat, když slepice
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodicka.cz/slepice-snasi-vejce-bez-skorapky

Vajíčka bez skořápky - Chováme.cz
Pozor, dvoužloutková vejce nejsou důkazem zdraví slepice, je to spíš funkční porucha. Vejce bez skořápky znamenají nedostatek především vápníku, někdy i fosforu a vitaminu D. Ale pokud máte slepičky nosné hybridy, budou už na konci svého ...Pozor, dvoužloutková vejce nejsou důkazem zdraví slepice, je to spíš funkční porucha. Vejce bez skořápky znamenají nedostatek především vápníku, někdy i fosforu a vitaminu D. Ale pokud máte slepičky nosné hybridy, budou už na konci svého ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chovame.cz/forum/drubez/vajicka-bez-skorapky- ..

Vaiíčka bez skořápek! | iFauna.cz
Dobrý den,mám rok a půl staré slepice a nyní začali nést vajíčka bez skořápek.Krmim je šrotem pro nosnice,který kombinuji z máčenym pečivem,jednou týd...Dobrý den,mám rok a půl staré slepice a nyní začali nést vajíčka bez skořápek.Krmim je šrotem pro nosnice,který kombinuji z máčenym pečivem,jednou týd...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/drubez/nemodforum/r/detail/45133/va ..

Proč slepice požírá vejce | Kavapo.cz
Když zjistíte, že vaše slípka požírá vejce, musíte jí ihned z tohoto zvyku vytrhnout. Čím déle je necháte vejce požírat, tím horší bude je tento zvyk odnaučit. V tomto hledisku nepodceňujte i sílu prevence.Když zjistíte, že vaše slípka požírá vejce, musíte jí ihned z tohoto zvyku vytrhnout. Čím déle je necháte vejce požírat, tím horší bude je tento zvyk odnaučit. V tomto hledisku nepodceňujte i sílu prevence.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kavapo.cz/cs/novinka/proc-slepice-pozira-vejce

Slepice snáší vejce bez skořápky | Slepice
Může se stát, že v kurníku naleznete vejce, které se liší od ostatních. Jedná se o vejce bez skořápky, které je pouze obalené blánami. Takové vejce snesou někdy slepice na začátku a na konci snáškového cyklu.Může se stát, že v kurníku naleznete vejce, které se liší od ostatních. Jedná se o vejce bez skořápky, které je pouze obalené blánami. Takové vejce snesou někdy slepice na začátku a na konci snáškového cyklu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slepice.info/faq-caste-dotazy/slepice-snasi-v ..

Vejce a já aneb kolik toho snese slepice - Zapálená …
Reportáž byla zveřejněna v časopise Gurmet 4/2015 Kdo si kdy nedal otázku, zda bylo dřív vejce či slepice? Patří neodlučitelně k sobě. Proto pokud chci porozumět vejci, musím porozumět slepici.Reportáž byla zveřejněna v časopise Gurmet 4/2015 Kdo si kdy nedal otázku, zda bylo dřív vejce či slepice? Patří neodlučitelně k sobě. Proto pokud chci porozumět vejci, musím porozumět slepici.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zapalena-kucharka.cz/vejce-a-ja-aneb-kolik-to ..

Blog tag vejce | Slepičář.cz
Trpasličí vejce: proč je slepice snáší a co znamenají Čarodějné vejce, kohoutí vejce, trpasličí případně vílí vejce. Co si pod tímto označením představit?Trpasličí vejce: proč je slepice snáší a co znamenají Čarodějné vejce, kohoutí vejce, trpasličí případně vílí vejce. Co si pod tímto označením představit?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slepicar.cz/blog/vejce.html

Proč slepice snáší vejce bez skořápky | Slepičář.cz
Vejce bez skořápky se značně liší od ostatních. Jsou pouze obalená blánami a obsah vejce zůstává stejný jako u běžných vajíček. Nacházíte-li je ve snášce pouze jednou za čas, není důvod se znepokojovat.Vejce bez skořápky se značně liší od ostatních. Jsou pouze obalená blánami a obsah vejce zůstává stejný jako u běžných vajíček. Nacházíte-li je ve snášce pouze jednou za čas, není důvod se znepokojovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slepicar.cz/blog/24-proc-slepice-snasi-vejce- ..

Vejce a slepice
– slepice nosného typu se chovají v klecích, což je ekonomicky nejvýhodnější, vysoká produkce vajec z 1 m2 haly, vysoká produktivita práce, lepší zdravotní stav zvířat, nejvyšší snáška, vyšší hmotnost vejce, vyšší procento vajec s porušenou ...– slepice nosného typu se chovají v klecích, což je ekonomicky nejvýhodnější, vysoká produkce vajec z 1 m2 haly, vysoká produktivita práce, lepší zdravotní stav zvířat, nejvyšší snáška, vyšší hmotnost vejce, vyšší procento vajec s porušenou ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

conovehonakopci.cz/2011/04/vejce-a-slepice

Zbožíznalství - Vejce - Milujivaření.cz
Vejce – jsou velmi důležitou potravinou. Obě složky – bílek i žloutek – mají v kuchyni mnoho různého využití. Vejce obsahují značné množství…Vejce – jsou velmi důležitou potravinou. Obě složky – bílek i žloutek – mají v kuchyni mnoho různého využití. Vejce obsahují značné množství…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

milujivareni.cz/zboziznalstvi/9265-vejce

Počet záznamů:20
Reklama:
Krasa.cz
Buďte neodolatelná! Nejširší sortiment výrobků pro vaši krásu.
www.krasa.cz
Hodinky.cz
Vybírejte z několika tisíců modelů značkových hodinek se slevou 40 – 60%!
www.hodinky.cz
Parfemy.cz
Největší parfumerie s nabídkou značkových parfémů za bezkonkurenční ceny.
www.parfemy.cz
Prozdravi.cz
Chraňte své zdraví! Široký sortiment přírodních produktů ihned k dodání.
www.prozdravi.cz
Sperky.cz
Vybírejte z tisíců originálních šperků od světoznámých značek!
www.sperky.cz
Modnidoplnky.cz
Kabelky, šály, rukavice, kravaty a další modní doplňky za skvělé ceny. Na detailech záleží!
www.modnidoplnky.cz

slepice snáší vejce bez skořápky
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0016:22:44